O nas

AJ Diament Sp. z o.o. z siedzibą ul. Ogrodowa 65 lok. U2, 00-876 Warszawa

AJ Diament Sp. z o.o. jest firmą jubilerską specjalizującą się w obrocie kamieniami szlachetnymi, a szczególnie diamentami oraz biżuterią współczesną i antyczną.

Bazując na posiadanym doświadczeniu w branży jubilerskiej, znajomości rynku kamieni szlachetnych i posiadanych kontaktach handlowych zdecydowaliśmy się na specjalizację w handlu diamentami i biżuterią z diamentami. Posiadając odpowiedni zestaw diamentów tak ilościowy jak i asortymentowy firma jest w stanie wykonać każde zamówienie klientów. W ofercie dostępny również szeroki zestaw kamieni szlachetnych, a szczególnie szmaragdów, szafirów i rubinów.

Z AJ Diament Sp. z o.o. współpracują najlepsi projektanci biżuterii i złotnicy, którzy mogą spełnić każde Państwa życzenie, dając gwarancje jakości produktu. Współpracujemy także ze szlifierniami kamieni jubilerskich, pomożemy przeszlifować uszkodzone kamienie. Wyroby będą zawsze unikalne i jedyne w swoim rodzaju.

Spółka przyjmuje także wyroby jubilerskie i kamienie szlachetne do sprzedaży komisowej, na atrakcyjnych warunkach finansowych. Salon jubilerski spełnia najbardziej wymagane warunki bezpieczeństwa.

Ponadto firma zajmuje się również obrotem diamentami inwestycyjnymi. Jest to ostatnio bardzo popularna forma inwestycji finansowych na całym świecie. Doradzamy przy zakupie jak i sprzedaży diamentów określonych jako inwestycyjne, tj. spełniających bardzo wysokie parametry jakościowe.

AJ Diament Sp. z o.o. jest prowadzona i zarządzana przez Paulę Jaszczak posiadającą tytuł eksperta diamentów HRD w Antwerpii. Firma gwarantuje wysoki poziom obsługi klientów i zapewnia dostarczenie produktów najlepszej jakości .

Dla zapewnienia komfortu zakupu lub sprzedaży większość transakcji dokonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania.  Zapraszamy szanownych klientów, satysfakcja gwarantowana.

Firma posiada numer NIP 5272775686, a jej siedziba jest przy: ul. Ogrodowa 65 lok. U2, 00-876 Warszawa.
Z firmą A.J.Diament Sp. z o.o. skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 604 066 245 lub 604 720 548.
lub wyślij wiadomość na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem